Українська Конфедерація Психоаналітичних Психотерапій

1-ша Українська науково-практична конференція «Помилки в психоаналізі»

Прес-реліз

13-14.12.2014 у Києві в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України (співорганізатор) відбулась 1ша Українська науково- практична конференція «Помилки в психоаналізі», організаторами якої є Українська Спілка Психотерапевтів, Секція психоаналітичних психотерапій Київського осередку УСП та Українська конфедерація психоаналітичних психотерапій.

На Конференції виступили із доповідями, співдоповідями та міні-презентаціями провідні українські психоаналітично-орієнтовані психотерапевти, зокрема проф. О.Фільц (президент УСП), Р.Кечур (президент УКПП), М.Пустовойт, Н.Пильгук, Л.Самсонова, З.Кечур, В.Погорілий, Г.Дарій, Л.Колесніченко,О.Стецков, В.Завгородня, Р.Гривул, Ю.Мединська, Н.Худякова, О.Пірхал та інші.

Також був проведен Круглий стіл «Трансформації психоаналітичної спільноти в Україні: від конфронтації до кооперації та конкуренції» (ведучий Н.Пильгук).

Учасники Конференції (понад 80 осіб із України) дискутували щодо поняття помилки в практиці психоаналітично-орієнтованого психотерапевта. Цей захід став визначною віхою у співпраці та інтеграції психоаналітичних середовищ в Україні задля психологічної допомоги людині.