Українська Конфедерація Психоаналітичних Психотерапій

10-тий Ювілейний конгрес ЄКПП «Освіта в психоаналізі: виклики та суперечності»

Прес-реліз

28-29.09.2013 у Львові в головному корпусі Університету ім. І.Франка відбувся 10-тий Ювілейний конгрес Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій «Освіта в психоаналізі: виклики та суперечності», присвячений10-тій річниці створення ЄКПП у Львові.

Cпіворганізатори – Європейська Асоціація психотерапії (ЄАП), Європейська Конфедерація психоаналітичних психотерапій (ЄКПП), Українська спілка психотерапевтів (УСП), Українська конфедерація психоаналітичних психотерапій (УКПП), Львівський національний університет ім. І.Франка (кафедра психології).

На Конгресі виступили із доповідями та майстер-класами провідні психоаналітично орієнтовані психотерапевти з Європи, Росії та України, зокрема проф. Олександр Фільц - президент УСП; Еугеніус Лаурінаітіс (Литва) – Президент ЄАП; Барбара ФітцДжеральд (Ірландія)– Президент ЄКПП, Роман Кечур – Президент УКПП.

Учасники Конгресу (понад 100 осіб із України, Росії та багатьох країн Європи) дискутували щодо подальшого розвитку психоаналітичної освіти і практики. Цей захід став визначною віхою у співпраці та інтеграції психоаналітичних середовищ в Україні задля допомоги людині у складних життєвих обставинах.