Українська Конфедерація Психоаналітичних Психотерапій

Перший Теоретично-супервізійний семінар УКПП. «Технічні аспекти в роботі психоаналітика»

Прес-реліз

20-21 червня у Львові відбувся Перший Теоретично-супервізійний семінар УКПП. «Технічні аспекти в роботі психоаналітика».
Учасниками семінару стали близько 30 осіб із Києва, Львова, Одеси, Чернівців, Запоріжжя, Луцька, Рівненської обл.

Із відгуків учасників робимо висновок, що семінар відбувся на високому організаційному рівні. Учасники представили надзвичайно цікаві та різноманітні доповіді з технічних аспектів психоаналізу, проілюстровані прикладами із практики. Відбулася насичена робота супервізійних груп під керівництвом супервізорів ЄКПП/УКПП Романа Кечура та Наталії Пільгук.

В організаційній частині семінару відбулося вручення сертифікатів супервізора, тренінгового аналітика та спеціаліста Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій тим особам, що в лютому 2015 р. подавалися на затвердження статусу через процедуру грендперентінг. Запрошуємо зацікавлених готувати та подавати документи, розгляд наступної групи документів відбудеться в жовтні 2015 р.

Наступний подібний семінар пропонується провести у Львові в першій половині вересня 2015 р. Також заплановано Всеукраїнську конференцію УКПП провести в Києві, І половина грудня 2015 р.

Роман Кечур
Наталя Пільгук
Андрій Сидоренко