Українська Конфедерація Психоаналітичних Психотерапій

ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю ДОПУСКУ ДО НАВЧАЛЬНОГО АНАЛІЗУ
ТА
 ІНТЕРВ’Ю ДОПУСКУ ДО ВЕДЕННЯ ВИПАДКУ ПІД КОНТИНУАЛЬНОЮ СУПЕРВІЗІЄЮ

НАВЧАЛЬНИЙ АНАЛІЗ – дидактичний процес здобуття власного психоаналітичного досвіду в якості клієнта.

Навчальний аналіз необхідно проходити у психоаналітика, котрий має статус навчаючого аналітика або супервізора, визнаний Українською конфедерацією психоаналітичних психотерапій. Реєстр психоаналітиків із вказанням статусу в УКПП розміщено на сайті УКПП: http://ucpp.org/dlya-spetsialistiv/ucpp/register-of-members

Починаючи з 1 вересня 2019 року впроваджується процедура допуску до первинного інтерв’ю у форматі співбесіди з супервізором УКПП. Для проходження співбесіди необхідно подати заявку в УКПП, надіславши її виконавчому директору УКПП Катерині Левін (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Тренерська рада УКПП, розглянувши цю заявку, призначає супервізора, який проведе співбесіду.
Інтерв’ю допуску до навчального аналізу передбачає три зустрічі, що проводяться протягом 2-3 тижнів. Інтерв’ю допуску до навчального аналізу оплачується в сумі, що відповідає 20Є за 1 годину.
Якщо за результатами проведення інтерв’ю допуску супервізор робить висновок про можливість початку навчального аналізу, кандидат приступає до навчального аналізу. Якщо, на думку супервізора, навчальний аналіз розпочинати недоцільно, кандидат може пройти ще одне інтерв’ю допуску в іншого супервізора, призначеного УКПП.

КОНТИНУАЛЬНА СУПЕРВІЗІЯ – ведення одного і того ж випадку під регулярною, систематичною супервізією в одного і того ж супервізора.

Супервізію проводить психоаналітик, котрий має статус супервізора, визнаний Українською конфедерацією психоаналітичних психотерапій. Реєстр психоаналітиків із вказанням статусу в УКПП розміщено на сайті УКПП: http://ucpp.org/dlya-spetsialistiv/ucpp/register-of-members
Супервізії проводяться з частотою 1 супервізія на 2-4 сесії терапії. Мінімальна тривалість континуальної супервізії – 25 супервізій на один випадок.

Починаючи з 1 вересня 2019 року впроваджується процедура допуску до ведення випадку під супервізією у форматі співбесіди з супервізором УКПП. Для проходження співбесіди необхідно подати заявку в УКПП, надіславши її виконавчому директору УКПП Катерині Левін (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Тренерська рада УКПП, розглянувши цю заявку, призначає супервізора, який проведе співбесіду.
Інтерв’ю допуску до ведення випадку під континуальною супервізією необхідно проходити до моменту завершення навчального аналізу - під час проходження навчального аналізу, ближче до його планованого завершення. Це необхідно для того, щоб кандидати, які не пройдуть інтерв’ю допуску до ведення континуальної супревізії, мали можливість продовжити навчальний аналіз у свого психоаналітика.
Якщо супервізор на основі інтерв’ю допуску робить висновок про недоцільність початку ведення випадку під континуальною супервізією, він рекомендує кандидату продовження індивідуального навчального аналізу.
Кількість сесій інтерв'ю допуску до супервізії визначає супервізор, орієнтовно 2. Проводиться у вигляді супервізії випадку. У випадку негативного рішення УКПП може призначити повторне інтерв'ю у іншого супервізора.

Інтерв’ю допуску оплачується в сумі, що еквівалентна 20Є.

До 1 вересня 2019 року всі навчаючі аналітики подають виконавчому директору УКПП Катерині Левін (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) списки аналізантів, а супервізори – списки аналітиків, які отримають континуальну супервізію. Для аналітиків, які розпочали навчальний аналіз та / або континуальну супервізію до 1 вересня 2019 року, процедура проходження інтерв’ю допуску до навчального аналізу та/або супервізії не потрібна.